Naše služby

Jako soukromé zdravotnické zařízení poskytujeme svou péči pacientům již od roku 2009.

Unikátní kombinace multioborové ambulantní zdravotní péče, zázemí špičkově vybavených operačních sálů a lůžkového oddělení následné rehabilitační péče nám umožňuje pečovat o naše pacienty komplexně, na jednom místě a na nejvyšší možné úrovni.

Od roku 2013 provozujeme také Oddělení následné intenzivní péče. Toto oddělení se 17 plně vybavenými lůžky je určeno pro pacienty, jejichž stav je sice stabilizovaný, ale potřebují stálou či dočasnou podporu některých životních funkcí.

Kromě péče o naše pacienty také cítíme společenskou zodpovědnost vůči jedné z nejzranitelnějších skupin obyvatel – seniorům, a proto jsme se zavázali poskytovat konziliární a léčebnou péči pro klienty LDN Vršovice a Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10. Zlepšujeme tak dostupnost a kvalitu zdravotní péče pro starší a méně mobilní populaci, která je v naší lokalitě poměrně silně zastoupena.

CENÍK NADSTANDARDNÍCH SLUŽEB komplet

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout