Jsme společnost…

  • která je v oboru zdravotnictví už více jak 10 let, máte v nás STABILNÍ ZÁZEMÍ,
  • ve které pracuje více jak 150 zaměstnanců, víme že SPOKOJENÝ TÝM je základ kvalitní péče,
  • která není obří anonymní nemocnicí, naleznete u nás VSTŘÍCNÉ AŽ RODINNÉ prostředí,
  • která nemá akutní příjmy, práce u nás je tedy KLIDNĚJŠÍ A MÉNĚ STRESOVÁ,
  • která sídlí ve Vršovicích, máte to k nám KOUSEK z VLAKU i MHD,
  • která má i KLASICKÉ BENEFITY.

Naše standardní benefity:

  • Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení.
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání.
  • Příspěvek a placené volno na vzdělávání (po zkušební době).
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravenky 120 Kč (po 1 měsíci).
  • Flexi-Pass v hodnotě 700 Kč/ měsíc (po zkušební době).
  • Pravidelné firemní akce a teambuildingy.

A k tomu ještě po prvním roce:

  • Příspěvek na dovolenou až 10 000 Kč/rok.
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění 500 Kč/měsíc.
  • Bezúročná půjčka až do výše 50 000 Kč.

Jak to u nás vypadá

AKTUÁLNĚ NABÍZENÉ POZICE

Pro lékaře

Nenašli jste žádnou pozici a chtěli byste u nás pracovat? Ozvěte se nám

Pro nelékařské zdravotnické profese

HLAVNÍ SESTRA-ŘEDITEL/KA OŠETŘOVATELSKÉHO ÚSEKU

Staňte se součástí profesionálního a skvěle fungujícího týmu v moderním soukromém zdravotnické zařízení, které je součástí skupiny zdravotnických zařízení a zařízení zdravotně sociální péče Penta Hospitals CZ.

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je :
o zaslání motivačního dopisu resp. přihlášky,
o zaslání profesního strukturovaného životopisu
o zpracování a zaslání koncepce ošetřovatelské péče

email: personalni@vzas.cz

První kolo pro přijetí přihlášek bude uzavřeno 30.11.2022.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zodpovědnost za komplexní vedení oblasti ošetřovatelské péče Nemocnice Vršovice ve spolupráci s členy managementu nemocnice a skupiny Penta Hospitals CZ v souladu se strategií kvality a bezpečí-v oblasti řízení provozu nemocnice (pod vedením ředitelky nemocnice), léčebné péče (ve spolupráci s lékařským ředitelem) a dalšími odbornými pracovníky podle příslušné oblasti.
  • Implementace, monitoring a úprava procesů, které směřují ke zvýšení kvality a bezpečí poskytovaných zdravotních služeb.
  • Vedení a motivace v rámci týmů ošetřovatelského úseku, který je největším úsekem nemocnice. Přímé vedení týmu 4 vedoucích pracovníků lůžkových oddělení a komplementů.

POŽADUJEME

  • Kvalifikaci dle zákona č. 96/2004 Sb. v oboru všeobecná sestra, dětská sestra, zdravotní sestra nebo porodní asistentka.
  • Specializace a vzdělání v oblasti řízení kvality zdravotní péče výhodou.
  • Prokazatelná praxe na obdobné pozici /pozici vrchní sestry lůžkových provozů min. 2 roky
  • Připravenost podílet se na naplňování cílů a hodnot společnosti; vizi o vedení ošetřovatelského úseku.
  • Zkušenost a profesionální předpoklady pro vedení týmu.
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti.
  • Zdravotní způsobilost; morální a občanskou bezúhonnost.

NABÍZÍME

  • Motivující atraktivní odměňování včetně motivace na výsledku nemocnice a stavu oblasti zodpovědnosti
  • Podporu osobnostního a profesního růstu; možnost aktivně se podílet na rozvoji nemocnice a realizovat vlastní nápady v souladu s cíli nemocnice.
  • Výraznou podporu odborného, manažerského a individuálního vzdělávání.
  • Cafeterie Benefit Plus a široký výběr benefitů
  • Moderní pracovní prostředí

Sanitář / Sanitářka na oddělení Ortopedie

Nemocnice Vršovice a.s. soukromé zdravotnické zařízení s dlouhou a vysoce odbornou zkušeností v péči o ortopedické pacienty přivítá do svého ošetřovatelského týmu nového kolegu / kolegyni na pozici Sanitář / Sanitářka pro oddělení Ortopedie.

Rádi Vás přivítáme v našem týmu co nejdříve – nástup možný ihned .-).

Nabízíme práci v pohodovém kolektivu, velmi příjemné a moderní pracovní prostředí a mnoho zaměstnaneckých benefitů.

V případě zájmu, prosím, kontaktujte naši personalistku Mgr. Miladu Sruji na emailu personalni@vzas.cz nebo nám rovnou zašlete životopis.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
  • Praxe na lůžkovém oddělení

POŽADUJEME

  • Spolehlivost a pracovitost
  • Zodpovědnost
  • Osobní zájem poskytovat vysoce kvalitní a na pacienta orientovanou péči
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (12h směny)
  • Zájem pracovat v týmu a pro tým

NABÍZÍME

  • Práce na moderním a výborně fungujícím pracovišti
  • Zázemí stabilního zdravotnického zařízení
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Velmi motivující odměňování dle dosažené kvalifikace a zkušenosti
  • Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů dle interních pravidel zaměstnavatele:
  • Flexi-Pass v hodnotě 700 Kč měsíčně, příspěvek na dovolenou 10 000 Kč/rok
  • Placené volno na vzdělávání a maximální podpora vzdělávání
  • Dovolená na zotavenou 5 týdnů
  • Příspěvek na stravování formou stravenek
  • Příspěvek na penzijní připojištění, životní připojištění
  • Příspěvek na dětské tábory
  • Bezúročná půjčka

VŠEOBECNÁ SESTRA na oddělení ortopedie JIP

Vršovická zdravotní a.s., U vršovického nádraží 1547/5, 101 00 Praha 10

Nástup možný IHNED nebo dle dohody.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, Váš životopis na níže uvedený e-mail.

V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na personalni@vzas.cz.

POŽADUJEME

  • Odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
  • ARIP výhodou
  • Praxe na obdobném lůžkovém oddělení velkou výhodou
  • Spolehlivost a schopnost rychlého rozhodování
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Iniciativu a profesionální přístup

NABÍZÍME

  • Flexi-Pass v hodnotě 700 Kč měsíčně
  • Příspěvek na dovolenou 10 000 Kč/rok
  • Příspěvek a placené volno na vzdělávání
  • Podporu dalšího vzdělávání

VŠEOBECNÁ SESTRA na oddělení následné intenzivní péče

POŽADUJEME

NABÍZÍME

FYZIOTERAPEUT na oddělení ambulance

Vršovická zdravotní a.s. je nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje jak ambulantní, tak lůžkovou zdravotnickou péči. V rámci rozšiřování týmu hledáme schopné a spolehlivé fyzioterapeuty a fyzioterapeutky.

Pojďte s námi léčit širokou škálu obtíží pohybového aparátu klientů v moderně vybaveném pracovišti.
Nabízíme práci na ambulantní rehabilitaci. Nástup možný ihned.

V případě zájmu nás kontaktujte, prosím, na personalni@vzas.cz

NÁPLŇ PRÁCE

  • Fyzioterapie a diagnostika pacientů
  • Tvorba rehabilitačního plánu ve spolupráci s dalšími členy odborného týmu
  • Závěrečné vyhodnocení efektu terapie
  • Možnost zapojit se do inovativních projektů

POŽADUJEME

  • Zdravotní způsobilost
  • Ukončené vzdělání v oboru
  • Schopnost pracovat samostatně, spolehlivost a flexibilita

NABÍZÍME

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zaměstnání na plný úvazek
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
  • Podporu dalšího vzdělávání a kurzů (příspěvek, placené volno).
  • Stravenky 120Kč (po 1 měsíci) a Flexi-Pass v hodnotě 700 Kč měsíčně (po zkušební době).
  • Dovolenou na zotavenou 5 týdnů.
  • Příspěvek na penzijní připojištění, životní připojištění.
  • Bezúročnou půjčku.

Pro nezdravotnické profese

Fotogalerie našeho pracoviště

Zaujali jsme Vás? Kontaktujte nás

Pro sestry a sanitáře: Mgr. Milada Sruji, personalistka, personalni@vzas.cz

Pro lékaře: MUDr. Daniel Klouza, vedoucí lékař, klouza@vzas.cz, nebo Mgr. Milada Sruji, personalistka, personalni@vzas.cz

přijmout všenastavitodmítnout