Ordinace rehabilitačního lékaře (FBLR)

Dokonalá diagnostika pohybového aparátu na špičkovém pracovišti a na míru sestavené rehabilitační programy.

Kontakty

OBJEDNÁNÍ:

tel.: 271 008 700, 246 009 112
e-mail: recepce@vzas.cz

LÉKAŘI:

prim. MUDr. Daniel Žižka
primář rehabilitace
e-mail: zizka.rehabilitace@vzas.cz

MUDr. Vítězslav Ježek
vedoucí lékař oddělení lůžkové rehabilitace
e-mail: jezek.rehabilitace@vzas.cz

Ordinační hodiny

prim. MUDr. Daniel Žižka

PO – PÁ  pouze po objednání

 

MUDr. Vítězslav Ježek

PO-PÁ pouze po objednání

 

MUDr. Pavel Drbal

po objednání

ČT 07:30 – 16:00
07:30 – 16:00

 

MUDr. Irena Koudelková

po objednání

PO – ČT 08:30 – 16:00

 

   

LÉKAŘI A TERAPEUTI

Lékař

MUDr. Daniel Žižka

MUDr. Daniel Žižka

Specializuji se na diagnostiku a indikaci léčby poruch pohybového aparátu, indikaci vhodných pomůcek pro hendikepované a indikaci protetického vybavení pro osoby po amputacích.

Vystudoval jsem na 2. lékařské fakultě UK v Praze v roce 1999, od té doby vykonávám praxi. Získal jsem atestaci I. stupně v neurologii a atestaci a speciální způsobilost v oboru rehabilitační a fyzikální medicína. Absolvoval jsem kurz manuální medicíny.

Před nástupem do Vršovické zdravotní a.s. v roce 2015 jsem působil na několika specializovaných pracovištích. Naposledy na Rehabilitační ambulanci Keltia – MED Zbraslav a Černošice (2012-2014) a Rehabilitační klinice Malvazinky (2006-2012). V letech 1999-2003 jsem paralelně pracoval jako lékař českých paralympiků.

Ve styku s pacientem se snažím o maximální empatii.

Volba oboru byla v mém případě dána mým vlastním hendikepem po dětské mozkové obrně a snahou pomoci podobně postiženým. Spokojený pacient se zmírněnými obtížemi, či zcela bez obtíží mě vždy motivuje do další práce.

Služby

Rehabilitační péči poskytuje tým zkušených lékařů a fyzioterapeutů.

Využíváme principy klinické neurofyziologie a vývojové kineziologie pro terapii a odhalení poruch pohybového aparátu.

Spolupracujeme s rehabilitační klinikou FN v Motole a tamním přednostou profesorem Pavlem Kolářem, který je odborným garantem našeho rehabilitačního pracoviště. Pacienti Vršovické zdravotní a.s. tak mají skvělou možnost využívat zkušeností jednoho z největších a nejvyhledávanějších rehabilitačních odborníků v Česku.

Základem naší péče je dokonalá funkční diagnostika a individuální přístup ke každému pacientovi. Výsledkem jsou „na míru“ sestavené rehabilitační programy. Klienty v nich naučíme kompenzovat stereotypní přetěžování těla a pomůžeme jim zajistit vyšší odolnost pohybového aparátu. Programy sestavují zkušení lékaři kliniky – specialisté v oboru rehabilitace – a magistři fyzioterapie v návaznosti na komplexní vstupní vyšetření.